İlgili Yazılar

9 Yorumlar

 1. 1

  sevda

  ben anlamadım arkadaşlar cuma günü orada yazan herhangi birinii okuyacağız yoksa hepsinimi okuyccğız daha ayrıntılı yazarmısınız:(

  Yanıt
 2. 2

  yusuf

  Allahumme inni eseluke bi enne diye başlayanları okuyabilirsin. cuma okumak şart değil. geceleri de okunabilir. nafile namazlarda secdede de okunabilir. duadan maksat merhamet-i ilahiyeyi celbetmektir. dua kulluğun büyük bir sırrıdır.

  Yanıt
 3. 3

  kadir

  Allah razı olsun, derinlemesine ele almışnıız, facebookta veya sağda solda bulunan bilgiler tek bri kaynaktan, kaynak belirtilmeden paylaşılıp duruyor. inşallah insanlar her konuda sizin İsm-i Azam konusunu sunduğunuz şekilde aramayı öğrenip, isteyip, alışkanlık haline getirirler. Kendim içinde böyle olmasını Allah tan dilerim.

  Allah razı olsun,harika bir çalışma olmuş. elleriniz dert görmesin.

  Yanıt
 4. 4

  uğur

  Paylaşım için teşekkür ederim. Bu dua ile ilgili daha öncede araştırma yapmıştım, 1-2 yıldır değişik sayfalardan hakkında yazılar okuyorum, onlara ek olarak bu sayfadan da birkaç bilgi daha öğrenmiş oldum.
  Şöyle bir yazı okumuştum, doğruluğunu tam olarak bilmiyorum. Bu duanın günlük okuduğumuz diğer dualardan çok farklı olduğunu (ki öyle), basit ve önemsiz isteklerimiz için her fırsatta bu duanın okunmaması gerektiğini yazmışlar. Kaynak nedir ya da neye dayanılarak söylenmiş bilmiyorum ama ben de genelde buna uymaya çalışıyorum. Yani özetle başınız bir konuda çok fazla sıkıştığında ve elinizden birşey gelemediği hallerde bu duaya başvurun gibi şeyler okumuştum

  Yanıt
 5. 5

  borpol

  kardeş bide allahın isimlerinin sayıldığı bi dua vardı ya cemilu ya allah diyodu onu da bi atarsan sevinirim

  Yanıt
 6. 6

  mehmet

  paylaşımlar için teşekkürler.allah razı olsun. selam ve dua ile

  Yanıt
 7. 7

  ali can erdogan

  kardeş ALLAH sizden 100 bin kere razı olsun.ben çok faydalandım.çok çok ayrıntılı yazmışsınız bu çok önemli çünki bizler dinimizi yeni ögreniyoruz, o kadar çok şeyvarki.saygılarımla üstat ozan rone.

  Yanıt
 8. 8

  isimsiz

  Allah sizden razı olsun bu kadar ayrıntılı bir şekilde bizlere sunduğunuz için. Daha önce geceleri ben bu duayı okuyordum bir isteğim vardı Allah’tan dileğim kabul oldu. Çok faziletli bir duadır.

  Yanıt
 9. 9

  Süleyman

  Allah razı olsun sizden internette kaç yere baktım hepsi sanki birbirinden kopya çekmişler,sizin hazırladığınız bu sayfa onlara fark atmış.Ellerinize sağlık.

  Yanıt

Bir yorum ekleyin

Peygamberimiz Hazreti Muhammed (SAV) e SALAVAT 'ı unutmayalım.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress