İlgili Yazılar

10 Yorumlar

 1. 1

  muhammed

  paylaşımınız cok güzel lakin şimdi ben bu paylaşımı kopyalayıp bir not defterine atıp umrede uygulayacaktım ama malesef kopya olmuyor. bu tür paylaşımların insanların hizmetinde sonuna kadar olması gerekmektedir. saygılarımala

  Yanıt
  1. 1.1

   Tarık ebru

   Bu kesin mi acaba uygulayan varmı

   Yanıt
 2. 2

  özge metin

  Arkadaşlar gecen TV de CEVAT AKŞİT HOCA yı izledim ve gebelik için meryem otundan ve bu ot ile ilgili yaşanmış gercek hikayelerini anlattı.Bende bu otu site üzerinden aldım.Bana gönderilen kullanma klavuzunu da aynen kopyalıyorum:

  GEBELİK İÇİN TEK DOĞAL OT:

  MERYEM OTU NEDİR , NEREDEN ALINIR , NASIL KULLANILIR ?

  Meryem otu Türkiye de sadece GİTTİGİDİYOR aracılığı ile satışı olan mübarek bir ottur. Bu ot Arabistan da yetişir ve Türkiye de daha çok Hacıdan gelenlerin getirdiği ot olarak bilinir.Meryem otunun iki görünümü mevcuttur. Birincisi yumru şeklinde olan odunsu hali ve dal şeklinde olan odunsu halidir.Aralarında hiçbir fark yoktur. Tek fark birisi baharda toplanır kurutulur.Diğeri bahar sonu toplanır kurutulur. BU ÜRÜN ARABİSTAN DAN TÜRKİYE YE SAĞLIKLI ŞARTLARDA GETİRİLİP SADECE GİTTİGİDİYOR ARACILIĞI İLE SATILMAKTADIR.
  Bu ot içerisinde barındırdığı çok miktarda ostrojen hormonu sebebiyle bayanda kan dolaşımını hızlandırır, sperm artırır, sperm in bayan yumurtalıklarında kolay yer tutmasını sağlar ve gebeliğe yol açar.AYRICA; Bayanda doğum öncesinde içilirse rahim ağzını genişleterek kolay doğuma büyük yardımcı olur. YANİ;

  1) GEBE KALMA SORUNU OLAN BAYANLAR KULLANABİLİR

  2)DOĞUMU ZOR OLAN, SANCISI FAZLA OLAN BAYANLAR KULLANABİLİR.

  MERYEM OTU NASIL KULLANILMALIDIR?

  Meryem otunun bir parçası bayan tarafından güzelce muhafaza edilir ve üzerinde taşınmaya başlanır. Eşinizle yakınlaşmalarınız da bu otun üzerinizde bulunması gerekir.Bir parçası da cam sürahide temiz suya ıslanarak haftada 2-3 kez içilir. Buna müteakip gece kalkılır namaz kılındıktan sonra Meryem süresi okunur ve dua edilir.
  Bu işlemlere yumurtalama takvimini takip ederek başlayınız. Otu ne süre ile üzerinizde tutacağınız veya ne süre ile içeceğiniz konusunda kesin bir şey yoktur ANCAK Meryem Otunu üzerinizde taşımaya başladıktan sonra hiç çıkarmayınız. TA Kİ bu süre içerisinde Gebelik gerçekleştiğinde bayan ot u hemen üzerinden atması gerekir.Aksi halde CEVAT AKŞİT HOCA nın da değindiği üzere düşük riski oldukça yüksektir. OLUMLU SONUÇ ALAN BİR ÇOK AİLE VARDIR.UMARIZ BİRİSİ DE SİZ OLURSUNUZ.

  Yanıt
 3. 3

  fatma

  Bu meryem otu baska yerde yokmudur

  Yanıt
 4. 4

  Ella

  Meryem otun nasil sparis veririz

  Yanıt
  1. 4.1

   Janna

   Meryem otun nasil bulabiliz

   Yanıt
 5. 5

  Osman Öksüzer

  Selamun Aleykum. Her işte olduğu gibi çocuk sahibi olabilmek için de önce tevekkül sonra dua ve teslimiyet.Allah hakkımızda hayırlısı neyse onu versin Ben arıcıyım ve arı ürünleri üretiyorum. Arı adına ayet inen ve kendisine emrolunan bir canlıdır.(Nahl 68,69) Bu ayette Allahu Teala arının çıkardıklarında şifa vardır buyurmaktadır.Özellikle arı sütü çocuk sahibi olmak isteyenler için birebirdir.Çevremde birçok kişinin çocuk sahibi olmakta geciktiklerinde çoğu zaman doktora bile başvurmadan, hele hele tüp bebek için yüksek bedeller ödemelerine gerek kalmadan bir süre arı sütü kullanarak mutlu sona ulaştığına şahit oldum. Ama şunu da söylemem gerekir ki tıbbi müdahale gerekiyorsa mutlaka tedavi olunmalıdır. B u tedavi sürecinde bile araştırmacı ve inançlı hekimler, tedaviye destek amaçlı arı sütü kullanımını tavsiye etmektedirler. Ama hangi arı sütü? Tamamen doğal üretim, yerli, saf arısütü olmalı. Bu özellikteki ürünü de yalnızca arıcılarda bulabilirsiniz. Bunun dışında işlenmiş market, aktar, eczane raflarındaki arı sütü ürünlerinin gerçekliği tartışılır. Çünkü arı sütü üretimden itibaren soğuk zincire girmeli ve buzdolabında saklanmalıdır. Biz arı sütü almak isteyenleri çiftliğimize davet ediyoruz ve günlük üretimden veriyoruz.Gelemeyenlere ise strafor kutularda buz içerisinde tazeliğini kaybetmeden kargo ile ulaştırıyoruz. Bu güne kadar arı sütü kullanarak çocuk sahibi olan ailelerden çok hayır dua aldık çok şükür. Bizim amacımız arının ürettiği bu mucizevi ürünü ihtiyaç sahiplerine ulaştırıp Allahın izniyle şifa olması. Arı sütü ve tedavisi ile ilgili her türlü sorularınıza 0539 529 19 94 nolu tel den cevaplamaya çalışırım. Derdi veren Rabbim dermanı da verir. Bizlere düşen arayıp bulmak. Allaha emanet olun.

  Yanıt
 6. 6

  sercan

  allahu ekberr allahu ekberrrr

  Yanıt
 7. 7

  Ahmet

  Gittigidiyor.com dan sipariş edin meryem otu için

  Yanıt
 8. 8

  Gülşah ulusan

  Ben bir yıllık evliyim hiç korunmadim.Fakat cocugüm olmuyor çok test yaptırdım temiz çıktı bugün eşimi üroloji ye götürülen Allah’in izniyle bundan başımız ak çıkar dua eder duanızı beklerim Gülşah Kudbeddin ulusan lutfen bana ulaşın. İyi kandiller diliyörün.

  Yanıt

Bir yorum ekleyin

Peygamberimiz Hazreti Muhammed (SAV) e SALAVAT 'ı unutmayalım.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress