promotions put their efforts in providing exclusive gambling experience to players. Get largest sections of slots and blackjack games at grisio ltd.. Our inne bez depozytu website provides fast payouts sports betting odds & lines. We’ve seen as much as you pay that much you got but here you get www.davidstollerlaw.com/blackjack-online.
Pazartesi , 29 Aralık 2014
SON YAZILAR
Anasayfa » DUA » Günlük Dualar » Bereket Duası
Bereket Duası

Bereket Duası

Bereket Duası

Yarabbi! Kazancımıza bereket ihsan eyle, helalinden en verimli ve üretken bir şekilde çalışıp çok kazanabilmeyi nasip eyle!

Yarabbi! Elde edeceğimiz mal ve serveti israf etmeden, senin razı olacağın yerlere kendimiz, ailemiz ve insanlık için en hayırlı şekilde değerlendirebilmeyi nasip eyle!

Yarabbi! Menkul ve gayrimenkullerimizi, işyerimizi, malımızı, canımızı her türlü afetten, yangından, soygun ve benzeri tehlikelerden muhafaza eyle!

Allahım! Bizlere kazançta helal bilinci ve Kul hakkı duyarlılığı ihsan eyle! Özellikle malımızı, servetimizi, canımızı rızana uygun olarak değerlendirip, bunlarla ebedî mutluluk olan ahiret mutluluğunu elde edebilmeyi bizlere nasip ve müyesser eyle!

Bu yazı (6008) kere görüntülenmiştir.

email

Hakkında Zahir Fakir

www.MUHAMMED.gen.tr baş yazarıdır. Bütün gayretimiz doğru dini bilgileri sizler ile paylaşmaktır. Dualarınızı eksik etmeyiniz inşAllah.

Bir yorum ekleyin

Scroll To Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress